HAKKIMIZDA

Sürekli genişlemekte olan sinema ve dizi sektörlerinin en önemli kısımlarından bir tanesi de castingtir. 2013 yılında kurulan Talento, doğru yapımlar ve doğru oyuncuları bir araya getirerek yalnızca oyuncular açısından değil yapımcılar açısından da önemli bir görevi üstleniyor.

Dizi ve sinema sektöründeki birikimleri ile televizyon dünyasına yeni bir soluk getirmek için Talento’yu hayata geçiren kurucularının yanı sıra, her biri alanında profesyonelleşmiş genç ekibi Talento’yu dinamik bir ajans olarak benzerlerinden ayırıyor.

Talento’nun zengin oyuncu kadrosu herkesçe aşina medyatik başrol oyuncularından, parlamayı bekleyen yıldız adaylarına, çok geniş ve sürekli büyüyen bir yelpazeye sahip.

Oyuncularını ajansın birer parçası olarak gören Talento, eğitimden cast direktörlüğüne ve en önemlisi doğru kariyer planlamasına Talento ailesinin her bir bireyine samimi bir iletişimle yaklaşıyor. Böylece profesyonel iş disiplini ile bir araya gelen samimiyet, başarıya giden yolda mutlak sonuç almamızı daha da kolaylaştırıyor.